راهنمای خرید عمده از سایت الو ال وی

با عرض سلام و احترام فراوان خدمت مشتریان گرامی ,

فروشگاه اینترنتی AloLV  در جهت بهبود ارائه خدمات خود برای مشتریانی که قصد خرید عمده محصولات را دارند امکانات ویژه ای در نظر گرفته شده است که شامل  قیمت های پایین تر محصولات در سفارش های عمده و مدیریت سفارش از حساب کاربری  می باشد. لذا جهت بهرمندی از این امکانات و مشاهده قیمت های عمده فروشی ابتدا باید در سایت الو ال وی ثبت نام  نمایید و حساب کاربری شما به عنوان خریدار عمده تایید شود برای این منظور می توانید از دو روش اقدم فرمایید:

روش اول : ثبت نام آنلاین

در این روش شما ابتدا از طریق دکمه نارنجی رنگ پایین صفحه یا کلیک  روی ثبت نام آنلاین  به صفحه ثبت نام هدایت می شوید و پس از تکمیل ثبت نام در بخش پشتیبانی، تیکتی تحت عنوان ” درخواست خرید عمده” ثبت می کنید و در اسرع وقت از طریق مدیریت سایت حساب کاربری شما به عنوان  خریدار عمده  تغییر خواهد کرد و پس از وارد شدن به وبسایت با حساب کاربری ساخته شده ،  قیمت عمده فروشی محصولات برای شما به نمایش در خواهد آمد.

روش دوم : ثبت نام تلفنی

اگر به هر دلیل علاقه ای به عضویت آنلاین ندارید می توانید از ساعت ۹ صبح تا ۶ شب  با شماره ۵۵۶۲۱۹۲۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید یا روی دکمه سبز رنگ انتهای صفحه کلیک فرمایید تا همکاران ما برای شما یک حساب کاربری ” خریدار عمده ”  ایجاد و اطلاعات آن را در اختیار شما بگذارند تا بعد از ورود به سایت با حساب کاربری ساخته شده  قیمت عمده فروشی محصولات برای شما به نمایش درآید.

شرایط خرید عمده

  1. حد اقل میزان سفارش ۵ عدد یا ست از یک محصول می باشد.
  2. در برخی از دسته بندی محصولات مانند جعبه کادویی هر خرید به عنوان یک ست از مجموع اندازه های آن حساب می شود و امکان خرید ۱۰ جعبه از یک اندازه موجود نمی باشد.برای مثل جعبه ای که در ۴ اندازه  و طرح عرضه می شود می تواند به صورت یک ست (همه اندازه ها) از طرح اول  و یک یا چند ست از طرح دوم خریداری شود.
  3. محصولاتی که به صورت ستی به فروش می رود در بخش توضیحات محصول قید شده است و شما می توانید با استفاده از دکمه تماس با کارشناس که در همان صفحه موجود است اطلاعت تکمیلی را دریافت نمایید.
  4. قیمت های قید شده در محصولاتی که به صورت ستی به فروش می رسند مربوط به یک ست کامل می باشد برای مثل قیمت ۱۵۰۰۰ تومان برای جعبه ای با ۴ اندازه و ۲ طرح به معنی قیمت خرید ۴ جعبه در همه اندازه ها می باشد  که یک طرح دارند.
  5. در خرید عمده مشتری فقط هزینه محصولات خریداری شده را به صورت آنلاین پرداخت می کند و هزینه  و نحوه ارسال اجناس با هماهنگی مشتری تعین می شود